GENEL MÜDÜR KENAN GÖZETEN

PROTEK VIP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri

Günümüzde dengelerin değiştiği hassas bir coğrafyada yer alan ülkemiz için güvenlik kavramı eskiden olduğu gibi bugün de büyük önem taşımaktadır. Özellikle ülke içindeki güvenlik gereksinimi, yeni tehditler sonucunda artmaya devam etmektedir. Bu alanda artan taleplere cevap verebilmek için devlet kurumlarının yanı sıra özel sektörün de katılımının sağlanması için gerekli düzenlemeler yapılmış ve 5188 sayılı özel güvenlik kanununa geçilerek uygulanmaya başlanmıştır.

PROTEK VIP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. uluslararası bağlantıların, müşteri odaklı hedef politikaları ve eğitimli uzman kadrosu ile günümüzün ve geleceğin gerektirdiği özel güvenlik anlayışını oluşturmuş ve bu doğrultuda mevcut sistemini geliştirmeyi amaçlamıştır.

PROTEK VIP Güvenlik olarak; kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümemizin sonucunda artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye zorlamıştır. Kurumsallaşmış faaliyetlerin yurt içi ve yurt dışı bağlantıları ile sistem, eğitim, teknoloji ve prosedürlere bağlamış olan şirketimiz bir konumda bulunmaktadır.

İşbirliği içinde bulunduğumuz tüm kuruluşlara, çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize bize kattıkları ve artarak devam eden destekleri için teşekkür ederiz.

0
YILLARIN TECRÜBESİ
0
GÜVENLİK PERSONELİMİZ
0
PROJE SAYIMIZ
0
GÜVENLİĞİNİ KORUDĞUMUZ AİLE

DEĞERLERİMİZ

Kurumumuz içinde ve dışındaki ilişkilerimizde karşılıklı güven ve saygıyı temel prensip olarak kabul ederiz. Hedeflediğimiz sürekli değişim ve gelişmeyi bir hayat tarzı olarak görüyoruz. Sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yurt dışından gelen bilgi transferleriyle kendimizi ve çalışma ortaklarımızı, geleceğe hazırlarız.

Müşteri ve Pazar odaklı düşünür, kaliteli hizmet vermeyi hedefleriz. Yüksek karakterli, yaratıcılığı ve konusunda uzmanlığı gelişmiş, takım çalışmasına inanan, olanak ve ortamları yaratarak, motivasyonu yaratıcılığı ve uzmanlığı yüksek, ekip çalışmasına inanmış personel ile çalışırız.

MİSYONUMUZ

5188 sayılı özel güvenlik kanununa bağlı olarak genel kollu kuvvetlerine yardımcı olabilmek maksadıyla yasalarda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek; akademik bilgiye, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek uzman ve personel yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Gelişen dünyada ve Türkiye’de güvenlik alanında meydana gelen her türlü teknolojik ve akademik bilgi gelişimini profesyonel kadrosu ile destekleyerek sektörde lider, yönlendirici, güvenilir, yenilikçi kurumsallaşmış bir firma olarak alanında en profesyonel olmayı hedeflemektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

tse
asis
iso